אודות המשרד – עורך דין רשלנות רפואית דורית קורץ

logo min2 משרד עוד דורית קורץ ושות   אודות המשרד

משרד עו"ד ד. קורץ ושות' מעניק קשת רחבה של שירותים משפטיים בתחום תביעות גוף ורכוש. אנו רואים במתן שירות אישי ומהיר ערך עליון ומקפידים לקיים מערכת יחסים הדוקה ואינטימית עם קהל לקוחותינו כדי לאפשר את המענה הטוב ביותר על פי צרכי הלקוח.

 

המשרד הוקם על ידי עו"ד דורית קורץ, בלימודי תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל מערכות בריאות. בתפקידיה הקודמים שימשה בתפקידים רבים ומגוונים במערכת הבריאות האזרחית והצה"לית, והיכרותה עם מערכת הבריאות ועם תחומי הרפואה מעמיקה ביותר. לעו"ד קורץ ניסיון רב בייצוג לקוחות בוועדות במוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון, והיא שימשה בעבר ראש תחום תביעות רשלנות רפואית במשרד מוביל בתחום הנזיקין. עו"ד דורית קורץ מתמחה גם בתחום תאונות דרכים.

 

הפילוסופיה שלנו:

משרדנו דוגל במתן שירות מקצועי ואמין ללקוחותינו בד בבד עם שמירה קפדנית על כללי האתיקה המקצועית.

 

המשרד שם לעצמו למטרה לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחותיו, ולשם כך המשרד נמצא בקשר הדוק עם מומחים בעלי שם, אשר יש בהם למנף את תיקי הלקוחות כדי למקסם את ההצלחה ולהביא לסיום ההליך בתוצאה הטובה ביותר האפשרית במסגרת נסיבות המקרה.

היתרונות שלנו:

משרדנו מאפשר עבודה אישית וצמודה עם הלקוח תוך הדרכה וליווי שלו מרגע פתיחת התיק ועד לסיום ההליך המשפטי. למנהלת המשרד, עו"ד דורית קורץ, יתרון מובהק בתחום תביעות גוף, רשלנות רפואית וייצוג תובעים במוסד לביטוח לאומי ובמשרד הביטחון בשל היכרותה האישית והמקצועית עם מערכת הבריאות האזרחית והצה"לית.

 

 

Untitled 1 1 משרד עוד דורית קורץ ושות   אודות המשרד