נוב 22

בחירת עורך דין תאונות דרכים

תאונת דרכים היא אירוע שיכול להיות לא נעים, אבל יכול להיות גם נורא. בכל מקרה, המצב הרגשי שלנו, גם אחרי תאונת דרכים קטנה לכאורה, הוא כזה שלא מאפשר לנו לפעול בצורה רציונלית, לפעול במיטבנו, על אף שזהו בדיוק הרגע שבו עלינו לקבל מספר החלטות חשובות כמו בחירת עורך דין תאונות דרכים שייצג אותנו, או התנהלות מול חברת הביטוח על מנת לקבל את הפיצוי המגיע לנו, אם מגיע. בדיוק מהסיבה הזאת, לאחר שעוברים תאונת דרכים, חשוב לקחת את הזמן כדי להירגע ולחזור לעצמנו, לפני שמתחילים לקבל החלטות חשובות. לחילופין, אם אתם זקוקים לבצע פעולה מסויימת באופן מיידי, כדאי לערב בני משפחה או חברים שיכולים לסייע, ושיש להם את הפנאי הרגשי לעשות את הדברים בצורה נכונה ואפקטיבית.

האם יש לכם את היכולת לבצע בחירה נכונה בעת בחירת עורך דין תאונות דרכים?

עורך דין תאונות דרכים הוא בהגדרה עורך דין תאונות דרכים, כך שנושא ההתמחות לא באמת מהווה פרמטר לבחירת עורך הדין המתאים לכם. מעבר לכך, סביר להניח שאין לכם את הידע והיכולת המקצועית לבחון עורכי דין שונים, ולקבל החלטה מסודרת על סמך תשתית עובדתית שאתם בונים לעצמכם. כך למשל, אתם לא ממש יודעים כיצד נבנה תיק תביעה סביב תאונת דרכים, מהו התהליך של בניית התיק, מהם הפרמטרים החשובים בבניית התיק, כיצד נכון לבנות קו הגנה או קו תביעה בתיק וכן הלאה. בהתאם לכך, ייתכן שאין לכם גם את היכולת לבחון נכון את יכולותיו המקצועיות של עורך הדין בצורה אפקטיבית שתסייע לכם לקבל החלטה, כשאתם מגיעים למצב של בחירת עורך דין תאונות דרכים .

Depositphotos 32086143 s 2015 1 בחירת עורך דין תאונות דרכים

היעזרו בהמלצות וחוות דעת מקצועיות, אך בחנו את הדברים גם בעצמכם

אם כך, מהי הדרך הנכונה בבחירת עורך דין תאונות דרכים, בצורה שתעניק לכם סיכוי גדול יותר מהטלת מטבע? ובכן, תהליך הבחירה צריך להישען על המלצות וחוות דעת מקצועיות מחד ועל שיחה אישית מקצועית שלכם עם עורך הדין מאידך. ברגעים קשים, כאשר אתם אובדי עצות, חברים ובני משפחה יכולים לסייע לכם מאוד, והדרך הטובה ביותר שבה יוכלו לסייע לכם היא באמצעות המלצות על עורכי דין מקצועיים, שיוכלו לסייע לכם לקום על הרגליים ולנהל את הדברים בצורה אפקטיבית. יחד עם זאת, חשוב שלא תישענו אך ורק על המלצה בודדת, וחשוב שגם תבחנו את הדברים בעצמכם, במיוחד אם מדובר בתיק שעשוי להימשך זמן רב ולהיות כרוך במאבק משפטי משמעותי.

שיחה אישית מקצועית, שאלות ואינטואיציה

בהיבט זה, כדאי לקרוא קצת חומרים על התחום של ייצוג משפטי במקרה של תאונות דרכים, לכתוב לעצמכם שאלות בנושאים שמעניינים או מטרידים אתכם, להיפגש עם עורך הדין ולהציף את כל השאלות שמטרידות אתכם. בפגישה זו אתם רוצים לבחון את האופן בו עונה עורך הדין על השאלות, האם הוא עונה בצורה מקיפה וברורה והאם הוא עונה על השאלות ביוזמתו. ניסיון להסתיר מידע או להרגיע אתכם ב"הכל יהיה בסדר" מבלי להסביר כיצד, הם סימנים שאמורים להדליק אצלכם נורה אדומה.

היעזרו בבני משפחה, זה בדיוק הרגע הנכון להיעזר בהם

כאמור, לאחר תאונת דרכים אתם עשויים להיות במצב רגשי שלא יאפשר לכם לעבור את התהליך הזה, לבטח לא בצורה מיטבית, ולכן אפשר וכדאי להיעזר בבני משפחה שעליהם אתם סומכים לחלוטין. בני המשפחה יוכלו להגיע לפגישה עם עורך הדין ולדאוג לכל הדברים בעצמם, אך חשוב שתבקשו מהם לבחון את הרמה המקצועית של עורך הדין בהתאם לאופן שאותו תיארנו לעיל.