בלוג

תאונות דרכים עם אופנוע

 

תאונות דרכים הוא נושא כואב וקשה, הן ברמה הלאומית, אך לבטח ברמה האישית עבור מי שהיה מעורב, הוא או בן משפחתו, בתאונה. תאונות דרכים עם אופנוע היא קטגוריה בתוך המכלול השלם של תאונות דרכים, ובה אפשר למצוא מקרים של תאונות קלות כמו נפילות, התנגשויות צמיג אל פגוש, אך אפשר למצוא בה גם את המקרים הקשים ביותר של פציעה ומוות, פשוט לאור המאפיינים המובנים של רכיבה על אופנוע והסיכונים המוטמעים בה. רכיבה על אופנוע היא צורת ההתניידות הממונעת המסוכנת ביותר, גם כאשר משווים לאופניים חשמליים ואמצעים ממונעים אחרים שתופסים יותר ויותר כותרות בשנים האחרונות.

סיכון גבוה והשלכות משמעותיות לתאונות דרכים עם אופנוע

 

האופנוע מאפשר לנו להגיע למהירויות זהות ואף גבוהות הרבה יותר ביחס למהירות של המכונית הממוצעת, אך מספק לנו אפס מיגון ביחס לכל מכונית, בכל גודל ובכל רמת איכות. בהתאם לכך, תאונות דרכים עם אופנוע מסתיימות בדרך כלל בפציעה קשה או במוות, ובשני המקרים להתרחשות התאונה ישנן השלכות משמעותיות מאוד על הרוכב עצמו ועל בני משפחתו. מעטים האנשים ומעטות המשפחות שיודעים ויכולים להתמודד עם השלכות אלה באופן עצמאי, ומכאן החשיבות הרבה בקבלת הייעוץ והליווי המשפטי הנדרש מעורך דין תאונות דרכים, במטרה להבטיח כי כל צרכי הנפגע ובני משפחתו ימולאו עד תום.

 

תאונת דרכים עם אופנוע

תאונות דרכים עם אופנוע: ייצוג משפטי ראוי לקבלת כל הזכויות המגיעות על פי החוק

 

עם כל הצער שבדבר, תאונות דרכים עם אופנוע אינן מתרחשות תמיד באשמתו של הנהג הפוגע, ולעיתים עלולה האשמה ליפול עם הרוכב עצמו. יחד עם זאת, ישנם מקרים רבים עוד יותר בהם הנהג הפוגע הוא האשם, ובכל מקרה, רק ייצוג משפטי ראוי יוכל להביא לחקר האמת ולהבטיח שכל הזכויות המגיעות לנפגע ולבני משפחתו, ימומשו בצורה הנדרשת הן מול חברות הביטוח הפרטיות והן מול המוסד לביטוח לאומי ורשויות ממשלתיות נוספות. מאחר ובכל מקרה ומקרה של תאונות דרכים עם אופנוע צפויים בני המשפחה להיות במצב רגשי מכביד ואף משתק, יהיה זה נכון להעביר את הטיפול לגורם מקצועי ייעודי, במיוחד לאור העובדה כי מצבה הרגשי של המשפחה לא יעכב כהוא זה את הצורך בכספי הפיצויים.

התמחות בתחום הספציפי יכולה לתרום מאוד להצלחת הקייס

 

בתהליך המשפטי סביב תאונות דרכים עם אופנוע יש לעבור שורה של פרוצדורות, שאותן יש לעבור בכל תאונת דרכים אחרת. יחד עם זאת, ככל שלגורם המשפטי המייצג אתכם יהיה ניסיון רב יותר בתחום הספציפי של תאונות אופנועים, כך יהיה קל יותר, מהיר יותר ובטוח יותר מבחינתכם, התהליך של ניהול התביעה וקבלת הזכויות המגיעות לכם. כמו בכל תחום משפטי, גם בתחום תאונות הדרכים, ישנם ניואנסים משפטיים רבים, וישנו גם צד שמנגד, שיעשה את הכל כדי למזער את המעורבות האמיתית שלו באירוע. אך ורק עורך דין מקצועי, המתמחה בתחום של תאונות דרכים, ובעדיפות תאונות דרכים עם אופנועים, יוכל להעניק לכם את הסיכוי הטוב ביותר לקבלת זכויותיכם.

חישוב כלל הפיצויים וההוצאות על בסיס תחשיב רואה פני עתיד

 

במסגרת תהליך ניהול התיק המשפטי, יבוצע חישוב מפורט של כל ההוצאות הנובעות מהתאונה, וכל הפיצויים העקיפים בגינה. חישוב זה כולל כל הוצאה החל מרגע התאונה ועד שנים רבות קדימה, לרבות עלויות שיקום שאולי תידרשנה, עלויות סיעוד, הוצאות טיפולים ותרופות וכמובן פיצויים כדוגמת עוגמת נפש, אובדן כושר עבודה וכן הלאה. המדובר במלאכת מחשבת שכל עורך דין אמור לדעת לבצע בצורה נכונה, אך בפועל לא כך הוא. בהתאם לכך, את עורך הדין שייצג לכם אתם רוצים לאתר גם ובעיקר באמצעות המלצות וחוות דעת מקצועיות, אותן תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה, מכרים, קולגות ואנשי מקצוע. תוכלו לפנות לעורכי דין שאתם מכירים והם כבר יוכלו להציג בפניכם את חוות הדעת הרלוונטיות.